شرکت مهندسی طراح بهینه کیان در یک نگاه

(سهامي خاص)                                                                                        شماره ثبت:10788
شرکت مهندسی طراح بهینه کیان از سال 1388، فعالیت خود را در زمینه ساختمان، تاسیسات آب، گاز و نیروگاه آغاز نموده است.
عمده فعالیت این شرکت، در زمینه های نگهداری ، تعمیرات و بهره برداری از تاسیساتِ شبکه های توزیع و خطوط انتقال ، مخازن ذخیره و ایستگاههای پمپاژ آب می باشد.
شرکت مهندسی طراح بهینه کیان، با کادری متخصص و کار آمد، در زمینه ساخت مقاوم سازی ساختمان، اجرا و اصلاح خطوط توزیع و انتقال آب وگاز وهمچنین ابزار دقیق به تجارب ارزنده ای دست یافته است.
خط مشیِ اصلی این شرکت، انجام خدمات گسترده در سراسر ایران در جهت جلب رضایت کارفرمایان محترم و بهینه سازی در بهره برداری و نیز رضایت کاربران ضمن حفظ و حراست سرمایه های ملی و انسانی می باشد.
این شرکت در حال حاضر با سرمایه انسانی گرانبهایی بالغ بر 600 نفر، علاوه بر استان یزد در استانهای تهران،اصفهان و هرمزگان توانسته است در جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی، گام های بسیار موفق و ارزنده ای را بردارد.
شرکت مهندسی طراح بهینه کیان در جهت نیل به اهداف گسترده خود و به منظور کسب رضایت کارفرمایان محترم، با شرکتها ، ادارات دولتی و خصوصی و مشتریان حقیقی در حال فعالیت می باشد.       شرکت آب و فاضلاب،
شرکت آب و فاضلاب روستایی،
شرکت سهامی آب منطقه ای،
شرکت شهرکهای صنعتی،
سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس،
شرکت گاز،
شرکت توزیع نیروی برق،
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،
اداره کل راه و شهرسازی
نمونه بارزی از این کارفرمایان، می باشد.
شایان ذکر است تفکر حاکم بر شرکت، جهت دستیابی به اهداف خود، جز با تلاش، همکاری پرسنل ارزشمند شرکت، همفکری کارفرمایان و سایر مشتریان محترم این شرکت میسر نبوده و این شرکت آمادگی خود را در جهت ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ونیز همکاری در زمینه های تخصصی با افتخار اعلام می دارد.